Menu

Staňte se součástí Free Art friday

Hledáme malíře, fotografy, ilustrátory, graffity a pouliční umělce, grafiky a sochaře, kteří darují jedno, nebo více svých děl, která se stanou součástí vernisáže v netradičních prostorech, jako Nákladové nádraží Žižkov, Venuše ve Švehlovce, Dup 39 apod.


Chcete se stát součástí velké vernisáže, poznat další umělce, seznámit se s publikem a zjistit jak se Vaše tvorba líbí? Jít takzvaně s kůží na trh?


Neváhejte nám napsat. Na e-mail (registrace@freeartfridaypraha.cz), nebo na facebook. Pošlete nám ukázky Vaší práce, případně odkaz na stránky, na instagram, nebo na facebook. Napište o sobě krátké CV. Stačí pár vět.


My se Vám co nejdříve ozveme zpátky a domluvíme se na osobní převzetí Vašeho díla/ Vašich děl. Pošleme Vám také štítky, kterými si doma označíte díla, aby všichni věděli, že jsou od Vás. Bude jen na Vác, co vše budete chtít na štítku uvést. Ale pamatujte na to, že si Vás lidé budou moci podle štítku dohledat a případně se s Vámi spojit. Prosím, připevněte si štítek tak, aby nebránil výhledu na dílo, ale zároveň byl vidět. Díla by také měla být připravená k zavěšení, prosíme, opatřte jej háčkem, nebo jiným závěsným mechanismem. Kvalitní prezentace, tedy i instalace děl se každým ročníkem lepší. Napište nám o sobě krátké CV.


Na místě akce nemusíte dělat vůbec nic. :) Budeme však rádi, pokud se akce s námi zúčastníte a třeba si popovídáte s lidmi, kterým se Vaše práce líbí nebo i ostatními umělci. A nebo se přihlaště na Art Battle!

NŽádné dílo není moc malé ani moc velké. Počet děl není omezen.

Všechny druhy práce, odkudkoliv ze světa jsou vítané.

Lidé si odnesli díla