Na co se ptáte nejčastěji


Musím se registrovat jako návštěvník?

Nemusíte, jen přijďte s dobrou náladou.

Jsou díla opravdu zdarma?

Ano, vyberte si dílo, které se Vám líbí. Čas, kdy začne rezervace děl bude oznámen moderátorem v průběhu večere. Jeden návštěvník, jedno dílo. Během vernisáže si vyberete dílo, které se Vám líbí, zapamatujete si co je na štítku u díla: číslo a barvu štítku. Abychom Vám dílo pak mohli zdarma vydat, musíte nám slíbit, že až si dílo doma, nebo kdekoliv jinde zavěsíte, vyfotíte jej a budete ho sdílet na vašich sociálních sítích. Fotku nám zašlete na info@freeartfridaypraha.cz, budeme ji postovat na našem fb.

Tvořím jen občas, ale rád bych se zúčastnil FAF a vystavoval

Rádi o Vás uslyšíme. Napište nám na registrace@freeartfridaypraha.cz

Mám dílo z FAF doma, co teď?

Je na Vás kam si ho pověsíte. Rádi Vám doporučíme, kde si ho nechat zarámovat. Dejte nám vědět. dílo si po zavěšení vyfotťe a zašlete nám na info@freeartfridaypraha.cz

Co se děje s díly, které si nikdo neodnesl?

Stane se to málokdy, vše má své fanoušky, ale pokud se tak stane, díla odvážíme a dáváme na další akci Free Art Friday Praha.

Chci dostávat informace o dalších Free Art Friday

Doplňte v pravém dolním rohu Vaši emailovou adresu, my Vám budeme posílat novinky a plánované akce.

Mám fotky z akce, kam je mohu poslat?

Fotografie sdilejte na facebooku Free Art Friday Praha nebo instagram freeartfridaypraha1667 nebo pošlete na email info@freeartfridaypraha.cz,rádi vysdílíme.

Jak se registrovat na Art Battle?

Napište nám. Počet soutěžících je 10, stejný počet je náhradník, kteří se mohou zaregistrovat v případě, že se vybraný účastník na akci nedostaví.

Jsem soutěžící na Art Battle, co si mám vzít sebou?

Každý má svoji techniku, od nás dostanete pouze čisté plátno a stojan. Nádobu na vodu, štětce, barvy a jiné si přinesete vlastní.

Mám fotky z akce, kam je mohu poslat?

Fotografie sdilejte na facebooku Free Art Friday Praha , rádi vysdílíme nebo pošlete na email info@freeartfridaypraha.cz.